Radka Repková

Radka žije jogou. Práve vďaka joge sa v roku 2012 dostala aj k cvičeniu v sieti v malom jogovom štúdiu v bratislavskej Mlynskej doline a o rok neskôr sa stala inštruktorkou Flyfitu a viedla vlastné hodiny v Bratislave aj v Stupave. Je certifikovanou trénerkou vo fitnes a kulturistike I. stupňa, certifikovanou Fylfit inštruktorkou a inštruktorkou ashtanga yogy. Neustále sa vzdeláva a posúva svoje schopnosti ďalej, aby ich mohla odovzdávať na svojich hodinách.

Flyfit v Radkinom podaní predstavuje skĺbenie jogy a funkčného tréningu v plachte, jej hodiny sú premyslene vystavané od začiatku do konca, orientované na vnímanie samého seba, na prácu nielen s telom a dychom, ale aj s mysľou. Na jej hodinách nehrozí nuda, neustále pridáva do siete nové prvky a postupy inšpirované nielen jogou ale aj inými cvičeniami.

Momentálne sa na plný úväzok venuje svojmu synovi Adamkovi, v plachtičke ju nájdete len vo štvrtok v Hamilton Fitness Clube v OC Cubicon v Bratislave. Nájsť ju môžte aj v jogovom štúdiu Jogabeats v Bratislave na Obchodnej ulici, kde sa stále venuje ashtanga joge.

Kontakt: radka@flyfit.sk