Mirka Procházková

Narodená v telocvični. Obrazne – jej mama bola telocvikárka a tak väčšinu voľného času trávila na rôznych športových krúžkoch. Chodila aj na športovú základnú školu, kde jej učarovala gymnastika, ktorá sa neskôr v rôznych formách niesla jej životom a jeho súčasťou je dodnes.

Predtým ako objavila Flyfit si vyskúšala asi všetky druhy športu; dodnes sa rekreačne venuje behu, korčuľovaniu, turistike, volejbalu, wakeboardu, vodnému lyžovaniu, lyžovaniu… Je certifikovanou lektorkou aerobiku a bodyworku a inštruktorkou lyžovania, trénerkou gymnastiky predškolákov a školopovinných detí. Je veľkou fanúšičkou stupavskej hádzanej, ktorej sa venujú obaja jej synovia.

K Flyfitu sa dostala v roku 2013 a ihneď ju očaril – práve vďaka detsvu strávenému na improvizovaných sídliskových hrazdách a kladinách, jej okamžite prirástol k srdcu. V roku 2016 absolvovala školenie trénera flyfitu, aby mohla viesť vlastné hodiny.
Tak ako každá inštruktorka, aj Mirka si veľmi rýchlo vytvorila vlastný štýl cvičenia, jej hodiny sú spojením gymnastických cvikov, posilňovania, prvkov výrazového tanca, kondičných cvikov, jógy, powerjógy, strečingu.

Flyfit s Mirkou si môžte vychutnať v našom Fly4Fit štúdiu v Stupave, kde sa venuje gymnastickej prípravke, cvičeniu pre zdravý chrbát a dospeláckemu Flyfitu, a na hodine pre dospelých v obchodnom centre Stred v Malackách. Okrem toho sa venuje gymnastike pre deti predškolského a školského veku (v telocvični ZŠ Stupava).

Kontakt: 0907 393 550, mirka@flyfit.sk, miadesign.prochazkova@gmail.com