Martina Žideková

FlyFit objavila v roku 2013, keď začala chodiť cviciť k Lenke a Radke. K sieti si hneď vytvorila pozitívny vzťah a po intenzívnom roku cvičenia a zaškolení do umenia inštruktora začala viesť vlastné hodiny v Stupave. V roku 2015 absolvovala certifikované školenie osobných trénerov 1. kvalifikačného stupňa vo fitness a kulturistike, po ktorom sa začala trénovaniu venovať vo väčšom rozsahu. V súčasnosti inštruuje hodiny v Stupave aj v Bratislave.

V roku 2015 absolvovala aj certifikovaný kurz Poradca pre športovú výživu, aby svojim známym a cvičencom dokázala tiež poradiť, ako správne dosiahnuť stanovené cieľe pri cvičení a tiež aj zdravom životnom štýle.

Priebežne sa zúčastňuje aj iných kurzov zameraných na rôzne typy cvičenia s cieľom prehlbovať si svoje znalosti a zručnosti. Popri rôznych pohybových aktivitách sa venuje prevažne FlyFitu, na ktorom sa zameriava na zvyšovanie flexibility svalov, spevňovanie tela, prehlbovanie resp. budovanie sily a tiež na posilnenie seba-vnímania. Odovzdávaním svojej energie sa snaží dodávať energiu aj svojim cvičiacim, čím pomáha odbúravať pocit únavy a stimulovať produkciu endorfínov, čo nám vyvoláva pocit dobrej nálady po akomkoľvek dni.

Maťku nájdete na hodinách flyfitu v našom Fly4Fit štúdiu v Stupave, v Hamilton Fitness Clube v OC Cubicon v Bratislave a v Golem Clube Bory Mall v Bratislave.

Kontakt: matka@flyfit.sk